• Sun:

    Arkadaşlar Ben Burdayım Tüm Sevdiklerimi Beklerim Sohbet Yeri Sizindir

  • GeLiNCiK:

    Türkiyenin en çok sevilen radyosu olduğundan eminim en güzel şarkıları bizlere dinleten ekibe sevgiler

  • Site Sahibi : sercan:

    HOŞ GELDİNİZ İYİ DİNLEMELER

Mesaj gönderin!


Şu anda çalan: Yandim ogul

Hem Milli Takım hem G.Saray.

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
20.16.2016 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
544 views Okunma
0 yorum

1466269005380
Tecrübeli hoca, Avrupa Şampiyonası sonrası G.Saray’a dönmeyi planlıyor. Ama projelerini yarım bırakmamak için de Milli Takım’da koordinatör olarak kalmak istiyor

Gelecek sezon takımın başına Fatih Terim’i getirmek isteyen Galatasaray, tecrübeli hoca için bekleyişini sürdürüyor. Tecrübeli hocanın, 3-0 kaybettiğimiz İspanya maçının ardından kullandığı, “Gereğini yapacağım” sözleri ‘istifa’ sinyali olarak algılanırken, sarı-kırmızılı takımda umutları artırmıştı. Ancak Terim’in kafasında Milli Takım ve Galatasaray’da birlikte görev yapma fikrinin olduğu iddia edildi.

Demirören’e iletecek
Başarılı çalıştırıcının, Avrupa Şampiyonası’nın ardından gönül bağı olduğu Galatasaray’a dönme fikrine sıcak baktığı, ancak Milli Takım’da hazırladığı 5 yıllık yenilenme projesini de yarıda bırakmak istemediği belirtiliyor. Terim’in turnuvanın ardından Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşerek G.Saray ve Milli Takım’da beraber çalışma düşüncesini paylaşacağı ifade edildi.

G.Saray kabul etti
TFF onay verirse, Milli Takım’ın başına yeni bir teknik direktör getirilecek. Terim, futbol takımlarındaki ‘sportif direktör’ gibi teknik direktörün üstünde koordinatör olarak yer alacak. Hem projelerini yürütecek, hem de alt kategorilerdeki teknik adamları seçecek. Aynı zamanda Cimbom’u çalıştıracak. Galatasaray’ın bu projeye onay verdiği konuşuluyor.
.

Resimler
Yorum