• Sun:

    Arkadaşlar Ben Burdayım Tüm Sevdiklerimi Beklerim Sohbet Yeri Sizindir

  • GeLiNCiK:

    Türkiyenin en çok sevilen radyosu olduğundan eminim en güzel şarkıları bizlere dinleten ekibe sevgiler

  • Site Sahibi : sercan:

    HOŞ GELDİNİZ İYİ DİNLEMELER

Mesaj gönderin!


Şu anda çalan: Vefasiz zalim

Jan Jan’lı zafer.

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
27.16.2016 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
655 views Okunma
0 yorum

1464303011286

Sneijder’in tavsiyesiyle alt yapının başına getirilen Jan Olde Riekerink, zor dönemde ateşten gömleği giydi; UEFA’dan cezalı Galatasaray’ın 2 yılını kurtardı

ZİRAAT Türkiye Kupası’nı ezeli rakibi Fenerbahçe’yi devirerek müzesine götüren G.Saray’da ’emanetçi’ teknik direktör Jan Olde Riekerink CV’sine sürpriz bir başarı halkasını ekledi. Wesley Sneijder’in tavsiyesiyle alt yapının başına getirilen Jan Olde Riekerink’e, Mustafa Denizli ile yolların ayrılması sonrası beklenmedik bir şekilde teknik direktörlük koltuğu teslim edildi. UEFA’dan ceza alan G.Saray’ın bu cezasını gelecek sezon çekmek için kupayı kazanma zorunluluğu ateşten gömleği giyen Riekerink’in en zorlu sınavı oldu.

En anlamlı ilk kupa
Teknik adamlık kariyerinde ’emanetçi’ teknik direktör apoletiyle büyük bir başarının altına imza atıp ilk kupasını kazanırken, G.Saray’ın da Avrupa’da 2 yılını kurtarıp iz bıraktı. Riekerink dev final sonrası A Spor’da kupa zaferi ve geleceğiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yönetim karar verecek
Hollandalı çalıştırıcı, “Oyuncularıma, sağlık ekibine, teknik ekibe teşekkür ediyorum. İnanılmaz gururlandırdılar 3 aydır beni. Benimle aynı yöne gittiler, özellikle oyunculara, ama herkese teşekkür ediyorum” dedi. Devam edip etmeyeceğiyle ilgili kararı ise yönetimin vereceğini söyledi..

Resimler
Yorum