google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

arkadaş sohbet


admin     16-05-16     Ana Sayfa, Bedava Sohbet, Sohbet, Sohbet chat, Sohbet odaları, sohbet sitesi     244 Defa Okundu

images

Değerli okurlar ; Bundan önce ki konumuzda sizlere sohbet ederken ve karşımızda ki bir kişiyle nasıl hemen arkadaş olunur ondan bahsetmiştik. Dedik ya en başta önemli olan sohbet odalarına giriş yaparak nick seçimi ve selam alıp vermek her şeyden daha ön plandadır ve dikkatli seçimler yapmak zorundayızdır. Yani anlayacağınız o ki Sohbet odalarında ne kadar dikkat çekici rumuzlar kullanılırsa o kadar çok arkadaş bulabilme olasılığı da artmaktadır. İnsanlar ile iletişim kolaylığının sağlandığı son dönemlerde sanal sohbet ve chat platformlarında bir partner ve bir eş bulmak daha kolaydır.
Arkadaş bulabilmeniz için ise bir çok kişiye selam vererek bunu yapacağınızı düşünüyorsanız eğer yanlış düşünüyorsunuz çünkü insanlar ile iletişim kolaylığının artış sağlaması için öncelik ile diyaloglarımız bir hayli basit ve anlaşılır olmak zorundadır ve arayışı içerisinde olduğumuz konuları daha sonra ki sohbetlerimizde yapmamız gerekmektedir. Yani ilk etapta sadece tanışabilmek için sohbet etmek bundan 1-2 gün sonrasında samimiyeti ilerletmeniz gerekmektedir.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan ankara sohbeti başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?