google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Bingöl Chat Sohbet Odaları


admin     14-09-20     Elit Sohbet, Sohbet, Sohbet odaları     91 Defa Okundu

İletişim teknolojinin gelişmesi  ile birlikte büyük aşamalara geldi. Artık internetin ortaya çıkması ile anında iletişim sağlandı. İnternette oluşturulan sohbet siteleri sayesinde sesli ve görüntülü olarak iletişim sağlandı. Böylece anında kilometrelerce uzakta insanlarla görüşme sağlandı.

İnternette oluşturulan sohbet siteleri ile arkadaşlıklar oluşmaya başladı. Birbirlerini tanımayan kişiler bu siteler sayesinde birbirleri ile tanışmaya başladı. Dertlerini, sevinçlerini paylaşmanın bir yolu oldu bu sohbet siteleri. Tanımadıkları kişilere yaşamlarını anlatmanın aracı oldu  bu siteler. İnsanlar günlük hayatın stres ve yorgunluğundan bir an için uzaklaşmak adına sohbet sitelerine girerek muhabbet etme, oyun oynama,çeşitli paylaşımlarda bulunma gibi etkinliklerle kendilerini rahatlatmaya çalıştı.  Sohbet siteleri kişi de geçici de olsa bireysel bir haz ve doygunluk da sağladı.

Bu siteler arsında yer alan Bingöl sohbet odaları, aynı şehirde yaşayan insanları bir araya getirdi. Bingöllüler bu siteye üye olarak tanımadıkları kişilerle tanışma fırsatı yakaladılar. Bingöl’de oturan fakat birbirlerinden haberdar olmayan kişiler bu siteler aracılığı ile tanışmış oldular. Böylece yeni arkadaşlıklar kurulmaya başladı.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan İspanya Sohbet başlıklı Elit sohbet ve sohbet konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?