google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

ELİT SOHBET


admin     18-06-20     Ana Sayfa     143 Defa Okundu

Elit kişilerle sohbet

Elit kişilerle sohbet etmek isteyen dostlar. Nerede olursanız olun. İster Almanya sohbet siteleri arayın. İsterseniz Türkiye sohbet siteleri arayın.

Nerede yaşadığınızın ne önemi var. Mesafeler yok oluyor sohbet ederken. Aradığın bal tadında bir sohbet ise ve Elit kişileri tercih ediyorsanız. Elitten kastımız seçilmiş kalitelidir, kimseyi küçümsemek değil amacımız.

Bu makalemde biraz insanların düşüncelerinden bahsetmek istiyorum. Kaliteli elit kişilerin düşünmeyeceği şeyler belkide.
Mesela insan lekelerinden, ne zaman bulaştı bu lekeler bize?

Habil ve Kabil zamanından mı? Ne sanal dediğimiz kavram değiştiriyor bunu nede reel dediğimiz hayat.

Bir yara mıdır bu insan lekesi, bir nişan mıdır yoksa belli değil.

Masum, saf ve temiz olarak dünyaya gözlerini açan insanoğlu, neden bu dünyayı yaşanmaz hale getirdi?
Rabbim teknolojiye izin vermiş ama galiba biz kulları beceremedik değerlendirmeyi. Aslını söylemek lazımsa Avrupa chat ile bize ulaşan dostlar, zaman zaman Türkiye sohbet siteleri içinde olan dostları solda sıfır bırakıyor.

Neden mi gerekse beynen gerekse teknolojiyi iyiye kullanma açısından. İnsan kötülükle mi doğar, sonra mı kötü olur? İnanın bir bebek masumiyeti aklıma gelmese Bir bebek, başka bebeği gördüğünde neden rahatsız olur, neden onu tırmalar, canını yakar?

Mantığı ile doğuştan kötü olduğuna bende inanıcam.
Ama bakın öyle güzel varlıklarki bebekler. Bizler ailesi olarak ne kadar korumaya çalışsak nafile.

Elit kişilerle sohbet

Peki Elit nedir? Kaliteli demekmi seçilmiş derken anlatmak istenen. Evet sevgili okurlar sizlerde Elit nedir sorusuna yorumlarla cevap verebilirsiniz.

Ben kendi düşüncemi söyleyeyim. Bir insan bir insanın iyiliğini düşünüyor ve onu çıkarsız sevebiliyorsa.
Karşıdaki insan ne kadar çirkinleşirse çirkinleşsin sen sen olarak, kişiliğinden ödün verip cevap ona onun verdiği şekilde vermiyorsan.
O senleykende sensizkende ona aynı saygıyı ve sevgiyi gösterebiliyorsan. Dedikodu etmek yerine yada yargılamak yerine onu anlamaya çalışıyorsan.

O hakaret ederken sana sen sessizliğinde yutkuna biliyorsan. Dostluk için sevmek için bahanelere sığınmıyorsan. Evlisin, bekarsın… Yada evli kadın yada erkek ne işi var sohbet siteleri içinde gibi konuşmalar yapmıyor ve kimsenin ayıbını yüzüne bilerek ve isteyerek vurmuyorsan.

Dediğinin her zaman arkasında durabiliyorsan. Birçok şey yazarım elitlik adına. He derseniz ki peki sen bunları uyguluyormusun?

Aslında evet birçoğunu uyguluyorum. Arada istisnalar olmuyor diyemem. Malüm karşınızdaki kişi sana Afedersiniz kaşar derken sizde değmezmişsin demekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.

Neyse yine fazla çenem düştü. 🙂
Almanya sohbet siteleri yada Türkiye sohbet sitelerihangisini arıyorsanız bal tadında bir sohbet şimdi sercanefe ile sizleri bekliyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Mobil Sohbet başlıklı Moibl sohbet ve sercanefe konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?