google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

G.Saray Terim’i bekliyor.


admin     29-05-16     Ana Sayfa, Spor     194 Defa Okundu

1464470256386Terim’e şampiyona sonrası yıllık 3.5 milyon euro ücret teklif edilecek, A Milli Takımı çalıştırmak istemesine de kesinlikle karşı çıkılmayacak

Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak rahat bir nefes alan Galatasaray’da artık gözler yeni gelecek teknik direktöre çevrildi. Sarıkırmızılı takım birçok hoca ile anılırken yönetimin asıl hedefinin Fatih Terim olduğu bildirildi. Galatasaray’ı yakından tanıyan, camiayı kucaklayacak, yetiştirici bir teknik adam arayan Başkan Dursun Özbek’in Avrupa Şampiyonası’nın ardından Terim’le masaya oturacağı ifade edildi. Yeni sezonda atılım yapmak isteyen Özbek’in, yakın çevresine, “G.Saray’ı Terim’den başkası toparlayamaz” dediği öğrenildi.

Kapris yapacak değilim
Şampiyona öncesi teknik direktör Terim ve Milli Takım’ın aklının karışmaması ve hedeften uzaklaşmaması için bir girişim yapmama kararı alan Özbek’in, başarılı hocaya yıllık 3.5 milyon euro önermeye hazır olduğu bildirildi. Ayrıca Terim’in, milli takımı çalıştırmak istemesine Ergin Ataman örneğinde olduğu gibi kesinlikle karşı çıkılmayacak. Bu arada Fatih Terim de yaptığı açıklamada, “Bizi; bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok” ifadesi kullanmış ve göreve hazır olduğunun sinyallerini vermişti.
.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Jan Jan'lı zafer. başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?