google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Pınar Altuğ, Eski Eşinden 900 Bin TL’yi 390 Lira Taksitle Alıyor


admin     12-05-16     Ana Sayfa, Magazin     172 Defa Okundu

eski-esinden-900-bin-tl-yi-300-lira-taksitle_x_8428821_44 Konuk olduğu programda bilinmeyenlerini anlatan Pınar Altuğ, kazandığı ‘villa davası’nda eski eşinin kendisine olan 800-900 bin TL’lik borcunu 390 lira taksitle ödediğini belirtti.

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Altuğ eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile ilgili merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Eski eşi Umut Elçioğlu ile arasındaki ‘villa davası’nı kazandığını belirten Pınar Altuğ, “Villa davasını 2008’de kazandım. Ayda 390 lira alıyorum. Resmi olarak görünen tek gelir bir maaş. O yüzden 390 TL alıyorum. Ahiret vade. Alacağım rakam 800-900 bin TL civarıydı. Şuan rakamı bilmiyorum. Faiz katlanarak gidiyor. Üzerine ev, araba, arsa, iş yeri olmadığı için parayı alamıyorum” dedi.

Pınar Altuğ’un açıklamalarından satırbaşları;

“Fotoğraflarıma photoshop uygulayacak kadar sabırlı değilim. Ben sıkıntılı bir tipim… Yaşımı hiç bir zaman saklamadım, kendime iyi bakıyorum ve yaşımın iyisi olduğumu düşünüyorum. Cüzdanım, el kremim ve cep telefonum yanımdan hiç eksik olmaz. Makyaj çantası taşımam. Saç fırçasını hayatımda çantama sokmadım.”

“İPİN UCUNU ÇOK KAÇIRIRIM”

”Bana kilo aldın dediklerinde ‘evet aldım, ne olacak’ diyorum. O zaman çok şaşırıyorlar. Ben yemek yiyen biriyim, spor yapmasam mümkün değil bu halde olmam. İpin ucunu çok kaçırırım. Kendimi sevmemeye başladığım zamanlar oturup ölüm orucu gibi diyetimi yapar, forma girerim.”

“10 KİLO FAZLA OLSAM NE OLACAK”

”Modellik yaparken tamam ama şimdi neden zayıf olmak zorundayım? Ben model değilim. Ben Meltem’i oynarken 5 kilo fazla olsam ne olacak, 10 kilo fazla olsam ne olacak?”

”Evlilik sözleşmesi yapmadık. Aramızda 9 yaş fark var. Hiç saklamadık, hep söyledik. Diyelim ki çalışmıyor, ben çalışıyorum ve para kazanıyorum. Ne olur?”

“ŞİMDİLİK BOŞANMIYORUZ”

Yağmur şu an evde örgü örüyor. Kadın evde oturup adam sabahlara kadar çalışınca sorun yok, adam işlerini toparlayamayıp evde oturup kadın çalışırsa mı sorun var? ‘Boşanmıyor musunuz?’ diyorlar. Boşanmıyoruz. Şimdilik boşanmıyoruz. Çok şükür boşanmıyoruz.”

”Benim kocam sosyal medya ile ilişkisi olmayan, magazin haberlerinden anlamayan bir adam. Onun şirketinin sosyal medya hesaplarını da ben kontrol ediyorum.”

“ÇOK ŞÜKÜR DELİ DEĞİLİM”

”Çok şükür deli değilim. Basını çağırıp ‘çocuğuma koyduğum yasaklar’ şeklinde bir demeç de vermedim. Su göz önünde büyüdü. İlk 6 ay gazetecilere ‘flaşları kapatın’ diyordum. Kimse de bana ‘bana ne’ demedi. Dışarı çıktığımızda Su’yu çekiyorlardı. Kafasına kese kağıdı geçirecek halim de yok. Gelip çeksinler ne olacak?”

“BUNLARI ANLATMIYORSA…”

”Hayatım boyunca hiçbir zaman para hayatımın bir numarası olmadı. Yağmur’un bir şirketi var. O, çok göz önünde olmamayı tercih etti. Yaptığı iş pet sektöründe. Altında bir çok çalışanı, şirketinden ekmek yiyen insan var. Bunları çıkıp anlatmadığı için evde oturuyor zannediliyorsa, bu da o insanların problemi.”

“390 LİRA ALIYORUM”

”Villa davasını 2008’de kazandım. Ayda 390 lira alıyorum. Resmi olarak görünen tek gelir bir maaş. O yüzden 390 TL alıyorum. Ahiret vade. Alacağım rakam 800-900 bin TL civarıydı. Şuan rakamı bilmiyorum. Faiz katlanarak gidiyor. Üzerine ev, araba, arsa, iş yeri olmadığı için parayı alamıyorum.”

”Bordrosunda gözüken maaşın kanuni bir yüzdesi üzerinden taksitlendirme yapıldı. Bu bir tazminat değil. Yanlış anlaşılmasın. 2008’de karar verildi, sonra başka kararlar çıktı.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Sibel Can Bayramdan Sonra Evleniyor başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?