google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Sibel Can Bayramdan Sonra Evleniyor


admin     12-05-16     Ana Sayfa, Magazin     198 Defa Okundu

gunun-bombasi-sibel-can-nikah-masasina-oturuyor_x_8430093_1337_z5

Sibel Can, evlilik hazırlığı yapıyor. Gelinlik siparişini bile veren ünlü şarkıcı, altı ay önce Monaco’da tanıştığı İngiliz iş adamı ile Ramazan Bayramı sonrası Fransa’da evlenecek.

Şarkıcı Sibel Can, Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz iş adamıyla evlenmeye karar verdi. İkili evlilik hazırlıklarına da başladı. Düğün tarihi olarak Ramazan Bayramı sonrasını belirleyen Sibel Can, moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’a gelinlik siparişi de verdi. Şarkıcı, beyaz ve sade bir gelinlik istedi.

DÜĞÜN FRANSA’DAKİ EVİNDE

Düğün ise Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi Cote d’Azur’daki evinde yapılacak. Klasik Fransız mimarisinin güzel örneklerinden biri olan evdeki düğüne Can’ın yakın çevresinden 40 kişi katılacak.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde doğup büyüdüğü Karagümrük’te görüntülenmişti

EN SON EVLİLİĞİ 10 YIL SÜRMÜŞTÜ

Sibel Can, 1988 yılında evlendiği Hakan Ural’dan 1999 yılında boşanmıştı. Bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı olan şarkıcı, 2000 yılında da müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenmişti. Can’ın 10 yıl süren bu evlilikten de bir oğlu bulunuyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Serdar Ortaç: Ben Yaşadım, Karım da Yaşasın başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?