google-site-verification: googleafba68d161ae77fe.html
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Sohbet


admin     26-08-20     Bedava Sohbet, Elit Sohbet, Elit Sohbet Odaları, Sohbet     168 Defa Okundu

Sohbet

Bir konu hakkinda konusurken adeta vucudumuz bir enstruman gibi hareket eder.

Ses tonumuz vucut dilimiz mimiklerimiz ve ellerimiz.

Tüm bunlar bir araya geldiginde konuşmamız daha etkili hale geldiğini tüm profosörler söylediği gibi bizde onaylıyoruz.

Peki hiç düşündünüz mü sohbet ortamlarında nasıl etkili konuşabiliriz…Bizi gören yok mimiklerimiz tavrımız el kol hareketlerimizi bilen kimse yok.

.Aslında üzerinde çok düşündüm ve kendime artık dikkat etmeye başladım…Sohbet yaparken yüz ifadem değişiyor mu?Sinirlenince ne yapıyorum sohbet güzelse ne tepki veriyorum diye..

Ne mi gördüm…Hadi o zaman yeni bir teste başlayalım hep birlikte ben kendimi test ettim siz hala bunları düşünüyor ve test etmiyorsanız işte sizin için fırsat.

Kendimde fark ettiğim en güzel odak noktasını paylaşayım..

Sohbet yaparken sanki karsımda biri varda onunla hem sessizce konusup hemde yazıyorum yazılan seyleri sesli tekrar ediyorum komik bir yazıysa kahkaha atıyorum yorumluyorum gülümsüyorum ve hatta yazan insanların karakter analizini bile yapabiliyorum..

Aslında sağlıklı iletişim yolları arasında bulunması gerekiyor.Şu son zamanlarda sohbet odaları da sıkça rastladığım bir başka konu ise hayalprestlik..Hayır anlamıyorum neden bir baskasının yasadiği olayi kendiniz yaşamış gibi yansıtıyorsunuz..

Sohbet odasında bulunan iki insan size acıdı mı sizinle ilgilendi mi noluyor abi ya ?Harbi anlamıyorum ve o kadar bariz belli ediyorsunuz ki..Aslında sizinle ilgilenenlerde anlıyor ve sizleri dalgaya alıyor…

Suan bu yazimi okuyupta böyle bir insan varsa nedenini yoruma iki cumleyle açıklasın..

Bu konu hakkında o kadar araştırma yaptım ki ama hic biri tutmuyor.İlgi manyağı olabilirsiniz ama neden hep dramatik olaylarla ilgi manyağı olmak istersiniz?

Oturup bi düşünün sizler için güzel bir ortam kurulmuş sizden ücret talep edilmiyor.

Çoğu insanin psikolojisi sohbet etmedikleri yalnız oldukları için bozuluyor ve psikologa sırf bunun icin para yatırımı yapıyorsunuz..Açık ve net söyleyeyim hiç bir insanın pskoloğa ihtiyacı yoktur olmayacaktırda tabi insanlar kendilerini iradelerine güvenirse..

Yine çok yazdım sanırım sizlere birşeyler anlatmak o kadar rahatlatıyor ki beni yazılarımda anlıyor olmanız gerekiyor.En başta dediğim gibi sizlerde kendinizi test edin ve sohbet odamızda bunu konusalım.Eminim çoğu kişi saydığım herseyi sayacaktır madde madde.

Klavye basındayız ama insanız robot değiliz duygularımız hislerimiz var.Hos sohbetler diliyorum

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Karadeniz Sohbet başlıklı Elit sohbet, karadeniz sohbet ve sohbet konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?